Ilmoittautuneet


*Päivitetty 16.7.2019

Sarja Sukunimi Etunimi Seura
Miehet, 10 km Hannula Toni
Miehet, 10 km Heikkinen Eeli
Miehet, 10 km Johnson-Ferguson Ian
Miehet, 10 km Kostekivi Joni
Miehet, 10 km Nevanperä Jouni
Miehet, 10 km Pikkarainen Jarno Bitfactor
Miehet, 10 km Pikkarainen Markus Lapparin löntystäjät
Miehet, 10 km Räsänen Juha
Miehet, 10 km Turusenaho Reijo Muhos
Miehet, 21 km Annunen Petteri
Miehet, 21 km Eronen Ville
Miehet, 21 km Heikkilä Samu Insinööritoimisto Airlon Oy
Miehet, 21 km Heikkilä Jouni Lapparin löntystäjät
Miehet, 21 km Hurtig Heikki Insinööritoimisto Airlon Oy
Miehet, 21 km Hyrkäs Arto Oulu
Miehet, 21 km Jääskeläinen Simo Oulun poliisilaitos
Miehet, 21 km Kaakinen Timo Northern Trail Runners
Miehet, 21 km Kaiponen Jukka Sotka
Miehet, 21 km Kangas Marko Bitfactor
Miehet, 21 km Karjalainen Juha Muhos
Miehet, 21 km Kaveri Matti NDT I&C
Miehet, 21 km Korhonen Tuukka
Miehet, 21 km Kumpulainen Jari Northern Trail Runners
Miehet, 21 km Lotvonen Matti
Miehet, 21 km Metsola Juhani
Miehet, 21 km Mustonen Thomas
Miehet, 21 km Nummi Jani
Miehet, 21 km Okkonen Olli Bitfactor
Miehet, 21 km Palomäki Mikko
Miehet, 21 km Pekkala Marko
Miehet, 21 km Pulkka Jarno Bursa Run Muhos
Miehet, 21 km Raatikainen Jarkko
Miehet, 21 km Rahikkala Tomi
Miehet, 21 km Rauhala Ville Seinäjoki Rugby ry
Miehet, 21 km Repo Tuomo
Miehet, 21 km Romppainen Jukka ONMKY / Kadonneen kunnon metsästäjät
Miehet, 21 km Ruonakangas Eetu NDT I&C
Miehet, 21 km Räisänen Sami NDT I&C
Miehet, 21 km Schroderus Jaakko
Miehet, 21 km Sydänmetsä Sauli
Miehet, 21 km Tornberg Juho
Miehet, 42 km Koivisto Aleksi
Miehet, 42 km Komulainen Timo
Miehet, 42 km Kylänpää Antti
Miehet, 42 km Salenius Joonas
Naiset, 10 km Aittakumpu Anna-Riikka
Naiset, 10 km Hirvaskoski Roosa
Naiset, 10 km Hirvaskoski Hannele
Naiset, 10 km Hokkanen Eija
Naiset, 10 km Huovinen Mari
Naiset, 10 km Huumonen Riikka
Naiset, 10 km Hänninen Sanna
Naiset, 10 km Jääskeläinen Tonja
Naiset, 10 km Kaski Sanna-Kaisa Muhos
Naiset, 10 km Kati Koistinen Bitfactor
Naiset, 10 km Keränen Katja Saloisten Reipas
Naiset, 10 km Knuutila Saina Oulu
Naiset, 10 km Koski Johanna Team Nordic Trail
Naiset, 10 km Lainas Lainas
Naiset, 10 km Lappalainen Satu Lapparin löntystäjät
Naiset, 10 km Lähetkangas-Heikkinen Alma Laiviksen Laaki
Naiset, 10 km Manninen Mari
Naiset, 10 km Ollanketo Katja
Naiset, 10 km Partanen Annamari
Naiset, 10 km Patronen Kati
Naiset, 10 km Peltoniemi Susanna Pietarsaari
Naiset, 10 km Pikkarainen Saija Lapparin löntystäjät
Naiset, 10 km Päkkilä Hanna-Leena
Naiset, 10 km Pääkkönen Mari
Naiset, 10 km Riekki Katri
Naiset, 10 km Rönkä Salla Bitfactor
Naiset, 10 km Sanaksenaho Veera CF Oulu
Naiset, 10 km Seppänen Piia Oulu
Naiset, 10 km Uusitalo Maiju Heikkinen Yhtiöt
Naiset, 10 km Väisänen Anu
Naiset, 21 km Anne Sipola
Naiset, 21 km Hautala Maiju Vähänkyrön Viesti
Naiset, 21 km Hautala Aino Vähänkyrön Viesti
Naiset, 21 km Hemminki Anni
Naiset, 21 km Holappa Marika Suomussalmen Rasti
Naiset, 21 km Hyrkäs Minna
Naiset, 21 km Härkönen Heidi
Naiset, 21 km Immonen Sanna Northern Trail Runners
Naiset, 21 km Immonen Miia
Naiset, 21 km Jaurila Henna
Naiset, 21 km Junikka Auli
Naiset, 21 km Juntunen Jonna
Naiset, 21 km Järvinen Elina
Naiset, 21 km Järvitalo Henna
Naiset, 21 km Kanniainen Tiia HörpPy
Naiset, 21 km Karjalainen Riitta Onmky/KKM
Naiset, 21 km Karppinen Anna-Kaisa Olvasen Ellit
Naiset, 21 km Kauppinen Ilona YLIKIIMINKI
Naiset, 21 km Kauppinen Ilona Ylikiiminki
Naiset, 21 km Keskinen Riikka Oulu
Naiset, 21 km Koikkalainen Saila Hillers trail running club
Naiset, 21 km Kokkonen Riikka Hillers Trail Running Club
Naiset, 21 km Koponen Mira Polkujuoksupoppoo
Naiset, 21 km Kukkonen Mariann NTR
Naiset, 21 km Kupsala Jaana
Naiset, 21 km Kutila-Kanniainen Tutta NTR
Naiset, 21 km Lappeteläinen Heli Juoksuliike Oulu
Naiset, 21 km Loimalahti Johanna
Naiset, 21 km Maijala Mervi Ounasvaaran hiihtoseura 

Naiset, 21 km Metsävainio Tea Mamas on the go
Naiset, 21 km Mykkänen Tiia
Naiset, 21 km Mäkäräinen-Uhlbäck Elisa
Naiset, 21 km Määttä Mari Mamas on the go
Naiset, 21 km Nevalainen Terhi
Naiset, 21 km Peltomaa Henna
Naiset, 21 km Rauhala Elina
Naiset, 21 km Rekula Johanna Pohjoista Voimaa
Naiset, 21 km Ronkainen Liisa
Naiset, 21 km Suhonen Riikka
Naiset, 21 km Susanna Kiviniemi
Naiset, 21 km Tikkakoski Elina
Naiset, 21 km Tossavainen Marika
Naiset, 21 km Tuhkanen Rita Hillers Trail Running Club
Naiset, 21 km Tuomi Päivi Pohjoista Voimaa!
Naiset, 21 km Valkonen Sarita valkonen
Naiset, 42 km Laitsaari Taru Oulun poliisilaitos
Naiset, 42 km Salo Riikka Evil Runners
Naiset, 42 km Sari Hellman Oys Vapari
Naiset, 42 km Stricker Rea Hillers Trail Running Club
Naiset, 42 km Tuohimaa Irene
Naiset, 42 km Tuohimaa Irene