Ilmoittautuneet


Päivitetty 5.6.2018

Kilpasarjat Etunimi Sukunimi Seura
Fatbike M, 52 km Antti Väkevä karsu.fi
Fatbike M, 52 km Jaakko Liikanen PK-team
Fatbike M, 52 km Janne Asikkala Weasel Krämp
Fatbike M, 52 km Jyrki Muukkonen Jämätiimi
Fatbike M, 52 km Jyrki Kauvosaari WeaselKramp
Fatbike M, 52 km Pertti Heinonen RST Ruoste
Fatbike M, 52 km Ville Autio OPP
Fatbike M, 52 km Ville Wallenius myTempo / OTC
Fatbike M, 52 km Ville Roininen
Fatbike N, 52 km Jaana Nehvonen Core Cycling Team
Fatbike N, 52 km Jenni-Riikka Häli #kokovartalokipsi
Fatbike N, 52 km Sari Reinson Team MTB Donna agile
Miehet 18, 26 km Martti Ojala Raahe Cycling Club
Miehet 40, 52 km Henri Korpela OTC
Miehet 40, 52 km Jari Saaranen PK Team
Miehet 40, 52 km Juha Talman OTC
Miehet 40, 52 km Jukka Hinttala RST Ruoste
Miehet 40, 52 km Lasse Keskitalo Linnakangas el grande
Miehet 40, 52 km Marko Viik euroaccount finland/pph
Miehet 40, 52 km Marko Brandt
Miehet 40, 52 km Miikka Kärnä Weasel Krämp
Miehet 40, 52 km Mikko Tykkyläinen
Miehet 40, 52 km Paavo Niskala Weasel Krämp
Miehet 40, 52 km Samuli Ollanketo OTC
Miehet 40, 52 km Tero Möttönen BMB Kainuu
Miehet 40, 52 km Tero Saarela
Miehet 50, 52 km Alpo Vuorenmaa Kannuksen Kuntoliikkujat
Miehet 50, 52 km Harri Sorvari Oulun poliisilaitos
Miehet 50, 52 km Harri Sorvari OTC
Miehet 50, 52 km Juha Tiilikainen Kempeleen maratonklubi
Miehet 50, 52 km Jukka Tuura Kuntokonnat
Miehet 50, 52 km Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi
Miehet 50, 52 km Kyösti Ski Soini Krossikommuuni / Team Pyörä-Suvala
Miehet 50, 52 km Petteri Ellilä
Miehet, 52 km Janne Karhu OTC
Miehet, 52 km Janne Parpala
Miehet, 52 km Janne Oinas Alatornion Ahjo
Miehet, 52 km Jari-Pekka Varjonen Patela MTB
Miehet, 52 km Joni Haataja
Miehet, 52 km Joonas Järvelä
Miehet, 52 km Juha Kangaskokko OTC
Miehet, 52 km Juhani Timmerbacka OTC
Miehet, 52 km Juho Seppä #kokovartalokipsi
Miehet, 52 km Mika Tauriainen Oulu/Patamäki
Miehet, 52 km Olli Tölli
Miehet, 52 km Ossi Pohjoisaho
Miehet, 52 km Tarmo Urpilainen Laajala MTB Racing Team
Miehet, 52 km Tuomas Rantaiso PK-Team
Miehet, 52 km Tuomo Saari
Miehet, 52 km Ville Lappalainen
Naiset 40, 52 km Anne Rauhamäki
Naiset 50, 52 km Kaija Vuorenmaa Kannuksen kuntoliikkujat
Naiset 50, 52 km Ulla Tervo Kajaani
Naiset, 52 km Leena Kouva Team Donna Agile
Naiset, 52 km Marianne Järvelä
Naiset, 52 km Sirpa Lappalainen
Naiset, 52 km Susanna Möttönen BMB Kainuu
Naiset, 52 km Ulla Tervo
Kuntosarjat Etunimi Sukunimi Seura
Fatbike M, 26 km Aki Räisänen Oulun poliisilaitos
Fatbike M, 26 km Aki Juntunen
Fatbike M, 26 km Hannu Laukka
Fatbike M, 26 km Jani Mustonen
Fatbike M, 26 km Jarkko Jylänki
Fatbike M, 26 km Juha Moilanen
Fatbike M, 26 km Juha Korkeamäki
Fatbike M, 26 km Jukka Toivonen
Fatbike M, 26 km Kari Vanhatapio Jumi Tiimi
Fatbike M, 26 km Marko Pohjanpaju
Fatbike M, 26 km Marko Siekkinen
Fatbike M, 26 km Markus Korpela
Fatbike M, 26 km Martti Nikula Kytsikylän vauhit
Fatbike M, 26 km Mikko Tamminen Core cycling team
Fatbike M, 26 km Pasi Kolehmainen
Fatbike M, 26 km Pekka Uusitalo Ylikiimingin nuijamiehet
Fatbike M, 26 km Tero Väyrynen Oulun poliisilaitos
Fatbike M, 26 km Topi Tervo Core Cycling Team
Fatbike M, 26 km Vesa Lehtinen
Fatbike N, 26 km Elina Urpilainen Laajala MTB Racing Team
Fatbike N, 26 km Hannele Tamminen Core cycling team
Fatbike N, 26 km Sanna-Riikka Toivonen
Fatbike N, 26 km Susanna Matinmikko Core Cycling Team
Fatbike N, 26 km Tuula Vanhatalo Alatornion Ahjo ry
Miehet, 26 km Antti Erkkilä mec.mtb
Miehet, 26 km Antti Korhonen
Miehet, 26 km Jari Lukkarinen
Miehet, 26 km Jarno Tornikoski
Miehet, 26 km Jeehu Kareisto OTC
Miehet, 26 km Jukka Kareisto OTC
Miehet, 26 km Kimmo Tienhaara
Miehet, 26 km Lasse Rasinkangas Palen talli
Miehet, 26 km Markus Alitalo
Miehet, 26 km Mikko Roivanen
Miehet, 26 km Pekka Nartola
Miehet, 26 km Risto Törölä Napen seura
Miehet, 26 km samuli Junttila
Miehet, 26 km Tero Niskanen mec.mtb
Miehet, 26 km Timo Tervo
Miehet, 26 km Timo Mäkinen Joku Paikallinen Tuira
Miehet, 26 km Tony Tervo
Miehet, 52 km Aki Tolonen OTC
Miehet, 52 km Atte Niemelä
Miehet, 52 km Harri Salo
Miehet, 52 km Heikki Heiskanen Pive
Miehet, 52 km Isto Kukkohovi
Miehet, 52 km Janne Saukko
Miehet, 52 km Janne Ala-Hulkko Oulun poliisilaitos
Miehet, 52 km Janne Haverinen
Miehet, 52 km Jari Isokääntä
Miehet, 52 km Jarkko Tervonen
Miehet, 52 km Jarkko Pääkkönen Slimboys
Miehet, 52 km Joona Heikkinen Mujk
Miehet, 52 km Joonas Myllylahti
Miehet, 52 km Jori Kerälä
Miehet, 52 km Juho Tiirola LVI-Palvelu Pitkälä Oy
Miehet, 52 km Jussi Paananen Teamprint
Miehet, 52 km Kiril Kangas
Miehet, 52 km Marko Tiikkaja OFF
Miehet, 52 km Markus Hanni Oulunsalo
Miehet, 52 km Markus Hanni Oulunsalo
Miehet, 52 km Pasi Korhonen
Miehet, 52 km pekka suhonen
Miehet, 52 km Petri Ylitolva
Miehet, 52 km Rami Luhtio
Miehet, 52 km Rauno Järvenpää
Miehet, 52 km Reijo Pulli
Miehet, 52 km Risto Ilmarinen
Miehet, 52 km Sami Komulainen
Miehet, 52 km Tatu Heikkilä NuaVo
Miehet, 52 km Thomas Sundqvist Nck
Miehet, 52 km Timo Heikkinen Oulun poliisilaitos
Miehet, 52 km Toni Stenberg OTC
Miehet, 52 km Vesa Käkelä Cyclos Kmo
Naiset, 26 km Anne Järvenpää
Naiset, 26 km Anniina Tikkanen Imatran urheilijat
Naiset, 26 km Anni-Mari Koskelo Team Donna Agile
Naiset, 26 km Elina Koskelo
Naiset, 26 km Heiskanen Taina Oulun poliisilaitos
Naiset, 26 km Helena Antell KP-Tri / Run for Fun
Naiset, 26 km Kirsi Pulli
Naiset, 26 km Kristiina Salo
Naiset, 26 km Mari Pasma #kokovartalokipsi
Naiset, 26 km Mirja Pohjosenperä
Naiset, 26 km Oili Junttila
Naiset, 26 km Pauliina Rasinkangas Palen talli
Naiset, 26 km Pia Varjonen Patela MTB
Naiset, 26 km Sanna Alitalo
Naiset, 26 km Sanni Vuorinen BMB Kainuu
Naiset, 26 km Sari Koskelo
Naiset, 26 km Satu Katila #kokovartalokipsi
Naiset, 26 km Satu Fors Olutta ja makkaraa MTB
Naiset, 52 km Eveliina Hirvonen KarSu
Naiset, 52 km Henni Kivelä
Naiset, 52 km Marika Soini TDA