Ilmoittautuneet


Päivitetty 20.3.2018

Kilpasarjat Etunimi Sukunimi Seura
Miehet 40, 52 km Juha Talman OTC
Miehet 40, 52 km Miikka Kärnä Weasel Krämp
Miehet 40, 52 km Mikko Tykkyläinen
Miehet 40, 52 km Paavo Niskala Weasel Krämp
Miehet 40, 52 km Tero Saarela
Miehet 50, 52 km Harri Sorvari Oulun poliisilaitos
Miehet 50, 52 km Harri Sorvari OTC
Miehet 50, 52 km Petteri Ellilä
Miehet, 52 km Janne Oinas Alatornion Ahjo
Miehet, 52 km Tarmo Urpilainen Laajala MTB Racing Team
Naiset 40, 52 km Anne Rauhamäki
Naiset 50, 52 km Ulla Tervo Kajaani
Naiset, 52 km Ulla Tervo
Fatbike M, 52 km Janne Asikkala Weasel Krämp
Fatbike M, 52 km Jyrki Kauvosaari WeaselKramp
Fatbike M, 52 km Ville Wallenius myTempo / OTC
Fatbike M, 52 km Ville Roininen
Fatbike N, 52 km Jaana Nehvonen Core Cycling Team
Kuntosarjat Etunimi Sukunimi Seura
Miehet, 26 km Jarno Tornikoski
Miehet, 26 km Jeehu Kareisto OTC
Miehet, 26 km Jukka Kareisto OTC
Miehet, 26 km Timo Tervo ulla.tervo@tutka.net
Miehet, 26 km Timo Mäkinen Joku Paikallinen Tuira
Miehet, 52 km Atte Niemelä
Miehet, 52 km Janne Ala-Hulkko Oulun poliisilaitos
Miehet, 52 km Janne Haverinen
Miehet, 52 km Jarkko Tervonen
Miehet, 52 km Jarkko Pääkkönen Slimboys
Miehet, 52 km Joona Heikkinen Mujk
Miehet, 52 km Jussi Paananen Teamprint
Miehet, 52 km Marko Tiikkaja OFF
Miehet, 52 km Pasi Korhonen
Miehet, 52 km Petri Ylitolva
Miehet, 52 km Rami Luhtio
Miehet, 52 km Thomas Sundqvist Nck
Miehet, 52 km Timo Heikkinen Oulun poliisilaitos
Naiset, 26 km Heiskanen Taina Oulun poliisilaitos
Naiset, 26 km Satu Fors Olutta ja makkaraa MTB
Fatbike M, 26 km Aki Räisänen Oulun poliisilaitos
Fatbike M, 26 km Juha Korkeamäki
Fatbike M, 26 km Jukka Toivonen
Fatbike M, 26 km Kari Vanhatapio Jumi Tiimi
Fatbike M, 26 km Marko Siekkinen
Fatbike M, 26 km Markus Korpela
Fatbike M, 26 km Mikko Tamminen Core cycling team
Fatbike M, 26 km Pasi Kolehmainen
Fatbike M, 26 km Tero Väyrynen Oulun poliisilaitos
Fatbike M, 26 km Topi Tervo Core Cycling Team
Fatbike N, 26 km Elina Urpilainen Laajala MTB Racing Team
Fatbike N, 26 km Hannele Tamminen Core cycling team
Fatbike N, 26 km Sanna-Riikka Toivonen
Fatbike N, 26 km Susanna Matinmikko Core Cycling Team
Fatbike N, 26 km Tuula Vanhatalo Alatornion Ahjo ry