Ilmoittautuneet


Päivitetty 22.5.2019

Kilpasarjat Sukunimi Etunimi Seura
Fatbike M, 54 km Heinonen Jani OPL
Fatbike M, 54 km Hietala Tommi Oulun poliisilaitos
Fatbike M, 54 km Parpala Janne
Fatbike M, 54 km Alatalo Tuomo
Fatbike M, 54 km Asikkala Janne Weasel Krämp
Fatbike M, 54 km Matti Heikkala Kampiveikot
Fatbike N, 54 km Heikkinen Juuso OTC
Fatbike N, 54 km Törrö Tiia BCM
Miehet 18, 27 km Virsunen Juho OTC
Miehet 18, 27 km Savukoski Severi OTC
Miehet 40, 54 km Peltoniemi Tomi Larsmo if/Si-Su
Miehet 40, 54 km Tapaninaho Sami Castle Pond SA
Miehet 40, 54 km Patronen Jani
Miehet 40, 54 km Korpela Henri
Miehet 40, 54 km Timonen Aapo Team Velo Paradiso
Miehet 40, 54 km Talman Juha OTC
Miehet 40, 54 km Koppelo Tomi HOPE MTB
Miehet 40, 54 km Petri Koskela Kannus
Miehet 40, 54 km Häggman Harri Kannuksen kuntoliikkujat
Miehet 40, 54 km Kärnä Miikka Weasel Krämp
Miehet 40, 54 km Saarela Tero
Miehet 50, 54 km Vaahtera Juha Kaupin kanuunat
Miehet 50, 54 km Mäkelä Jyrki Kokkola
Miehet 50, 54 km Keski-Ojala Jouko Ylivieskan Kuula
Miehet 50, 54 km Ellilä Petteri Team Velo Paradiso – myTempo
Miehet 50, 54 km Pajala Ari OHS
Miehet 50, 54 km Sorvari Harri Oulun poliisilaitos
Miehet 50, 54 km Rantonen Tuomo
Miehet 50, 54 km Hartikainen Jari
Miehet, 54 km Tauriainen Mika
Miehet, 54 km Kangaskokko Juha OTC
Miehet, 54 km Seppänen Pasi
Miehet, 54 km Heikkinen Mikko OTC
Miehet, 54 km Rantaiso Tuomas OTC
Miehet, 54 km Ellilä Jukka-Pekka Paksukumi Team
Miehet, 54 km Karhu Janne OTC
Miehet, 54 km Haverinen Janne
Miehet, 54 km Laajala Aleksi Laajala MTB Racing Team
Miehet, 54 km Kerälä Jori
Miehet, 54 km Hiltunen Markus
Miehet, 54 km Heikkinen Juuso OTC
Miehet, 54 km Tervo Tony
Naiset 40, 54 km Häggman Tiina Kannuksen kuntoliikkujat
Naiset 50, 54 km Hartikainen Jaana
Naiset, 54 km Kangaskokko Suvi AHH Cycling team
Naiset, 54 km Kouva Leena TDA/Team Pyörä-Suvala
Kuntosarjat Sukunimi Etunimi Seura
Fatbike M, 27 km Koivuneva Lauri
Fatbike M, 27 km Siltanen Markku
Fatbike M, 27 km Nikula 
 Martti
Fatbike M, 27 km Karjalainen Topi
Fatbike M, 27 km Hämeenkorpi Mika
Fatbike M, 27 km Laukka Hannu
Fatbike M, 27 km Meriläinen Mika
Fatbike M, 27 km Jylänki Jarkko Maansiirto Jylänki Oy
Fatbike M, 27 km Siekkinen Marko
Fatbike M, 27 km Santavuori Juho
Fatbike M, 27 km Aleksi Pulkkinen
Fatbike M, 27 km Tero Nurmi
Fatbike N, 27 km Hämeenkorpi Tanja
Fatbike N, 27 km Pietilä Satu
Miehet, 27 km Väisänen Jussi Drinking team with sports problem
Miehet, 27 km Savilaakso Jani-Pekka NF MTB
Miehet, 27 km Korhonen Antti
Miehet, 27 km Roivanen Mikko
Miehet, 27 km Tanel Süvari Cyclos Kuusamo
Miehet, 27 km Tuhkasaari Marko Markin kunkku
Miehet, 27 km Mäkinen Timo Joku Paikallinen Tuira
Miehet, 27 km Malmberg Kim
Miehet, 27 km Polvinen Reijo
Miehet, 27 km Koskinen Teppo Pori
Miehet, 27 km Pyykkönen Oska Oulun poliisilaitos
Miehet, 27 km Kolehmainen Pasi Core cycling team
Miehet, 27 km Väisänen Tuomo South hillside outsiders
Miehet, 54 km Heikkinen Timo Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Lyijynen Juha G82
Miehet, 54 km Salo Harri
Miehet, 54 km Jarkko Tervonen KEMPELE
Miehet, 54 km Jokitalo Eerik
Miehet, 54 km Tornberg Vesa
Miehet, 54 km Karhu Jarmo
Miehet, 54 km Pasi Tiikkaja Tyrnävä
Miehet, 54 km Kumpulainen Tommi
Miehet, 54 km Kukkohovi Isto
Miehet, 54 km Roivainen Antti
Miehet, 54 km Kovalainen Jari
Miehet, 54 km Nykänen Timo
Miehet, 54 km Löfgren Johan OTC
Miehet, 54 km Pertti Huovinen Lankkumiehet Freeski Team
Miehet, 54 km Karjalainen Mika ARM Finland
Miehet, 54 km Mikko Pesonen
Miehet, 54 km Ylänen Timo
Miehet, 54 km Suhonen Pekka
Miehet, 54 km Ruhala Jarno JYPS
Miehet, 54 km Äppel Simon Tjöck IK
Miehet, 54 km Paananen Jussi
Miehet, 54 km Kiiskilä Janne Arm
Miehet, 54 km Mikko Riikonen
Miehet, 54 km Takkinen Hannu Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Heiskanen Mikko
Miehet, 54 km Niskakangas Pekka Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Määttä Antti Oulun Poliisilaitos
Miehet, 54 km Kiviniemi Ville Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Kujala Timo Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Ala-Hulkko Janne Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Leppiaho Jaakko
Miehet, 54 km Yliaska Mikko
Miehet, 54 km Antti Alakärppä
Miehet, 54 km Rami Luhtio
Miehet, 54 km Petrov Timo
Miehet, 54 km Petrov Kari
Miehet, 54 km Koskela Ari
Miehet, 54 km Ikonen Hannu
Miehet, 54 km Rahikainen Pekka Kajaanin palokunnan urheilijat
Miehet, 54 km Tuohino Toni
Miehet, 54 km Kolistaja Juha
Naiset, 27 km Alitalo Sanna
Naiset, 27 km Vaahtera Päivi
Naiset, 27 km Tikkanen Anniina Imatran urheilijat
Naiset, 27 km Luhtio Jonna
Naiset, 27 km Lukka Jenni South hillside outsiders
Naiset, 27 km Ikonen Tanja Team Donna Agile
Naiset, 27 km Kallankari Sanna TDA
Naiset, 54 km Kumpulainen Niina
Naiset, 54 km Tervonen Elisa