Ilmoittautuneet


Päivitetty 21.3.2019

Kilpasarjat Sukunimi Etunimi Seura
Fatbike M, 54 km Matti Heikkala Kampiveikot
Fatbike N, 54 km Heikkinen Juuso OTC
Fatbike N, 54 km Törrö Tiia BCM
Miehet 18, 27 km Savukoski Severi OTC
Miehet 40, 54 km Talman Juha OTC
Miehet 40, 54 km Koppelo Tomi HOPE MTB
Miehet 40, 54 km Petri Koskela Kannus
Miehet 40, 54 km Häggman Harri Kannuksen kuntoliikkujat
Miehet 40, 54 km Kärnä Miikka Weasel Krämp
Miehet 40, 54 km Saarela Tero
Miehet 50, 54 km Pajala Ari OHS
Miehet 50, 54 km Sorvari Harri Oulun poliisilaitos
Miehet 50, 54 km Rantonen Tuomo
Miehet 50, 54 km Hartikainen Jari
Miehet, 54 km Karhu Janne OTC
Miehet, 54 km Haverinen Janne
Miehet, 54 km Laajala Aleksi Laajala MTB Racing Team
Miehet, 54 km Kerälä Jori
Miehet, 54 km Hiltunen Markus
Miehet, 54 km Heikkinen Juuso OTC
Miehet, 54 km Tervo Tony
Naiset 40, 54 km Häggman Tiina Kannuksen kuntoliikkujat
Kuntosarjat Sukunimi Etunimi Seura
Fatbike M, 27 km Jylänki Jarkko Maansiirto Jylänki Oy
Fatbike M, 27 km Siekkinen Marko
Fatbike M, 27 km Santavuori Juho
Fatbike M, 27 km Aleksi Pulkkinen
Fatbike M, 27 km Tero Nurmi
Miehet, 27 km Koskinen Teppo Pori
Miehet, 27 km Pyykkönen Oska Oulun poliisilaitos
Miehet, 27 km Kolehmainen Pasi Core cycling team
Miehet, 27 km Väisänen Tuomo South hillside outsiders
Miehet, 54 km Kiiskilä Janne Arm
Miehet, 54 km Mikko Riikonen
Miehet, 54 km Takkinen Hannu Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Heiskanen Mikko
Miehet, 54 km Niskakangas Pekka Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Määttä Antti Oulun Poliisilaitos
Miehet, 54 km Kiviniemi Ville Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Kujala Timo Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Ala-Hulkko Janne Oulun poliisilaitos
Miehet, 54 km Leppiaho Jaakko
Miehet, 54 km Yliaska Mikko
Miehet, 54 km Antti Alakärppä
Miehet, 54 km Rami Luhtio
Miehet, 54 km Petrov Timo
Miehet, 54 km Petrov Kari
Miehet, 54 km Koskela Ari
Miehet, 54 km Ikonen Hannu
Miehet, 54 km Rahikainen Pekka Kajaanin palokunnan urheilijat
Miehet, 54 km Tuohino Toni
Miehet, 54 km Kolistaja Juha
Naiset, 27 km Luhtio Jonna
Naiset, 27 km Lukka Jenni South hillside outsiders
Naiset, 27 km Ikonen Tanja Team Donna Agile
Naiset, 54 km Tervonen Elisa