Ilmoittautuminen


ILMOITTAUTUMINEN ON PÄÄTTYNYT!

LÄHTÖLISTA

 

Miehet (5 kierrosta); Lähtöaika 19.30

 

  1. Mikko Heikkinen OTC
  2. Tomi Koppelo
  3. Petteri Ellilä
  4. Jussi Niku OTC
  5. Santtu Kuusento Oulu
  6. Juha Kangaskokko OTC
  7. Juha Havana OTC
  8. Antti Vasankari Taikaloitsu, Kempele
  9. Jaakko Liikanen PK Team
  10. Hannu Lapinlampi PK Team
  11. Jukka-Pekka Ellilä PK Team
  12. Aapo Timonen
  13. Janne Hämäläinen OTC
  14. Ville Lappalainen
  15. Petteri Seppänen
  16. Risto Ilmarinen
  17. Antti Kouva
  18. Janne Kohvakka
  19. Heikki Tukki Rokua MTB Team
  20. Hannu Kaikkonen Rokua MTB Team
  21.  puuttuu
  1. Sami Pietilä PK Team
  2. Pasi Seppänen
  3. Timo Mäkinen Joku Paikallinen Tuira
  4. Vesa Kaski Sanerall Oy
  5. Juho Nikula OTC
  6. Vesa Karjalainen
  7. Isto Kukkohovi
  8. Mikko Kettunen OTC
  9. Tero Posio
  10. Jukka Oikarinen OTC/Malaysian Tigers
  11. Juha Talman OTC
  12. Antti Leskelä OTC
  13. Tomi Karsikas Raahe CC
  14. Mikael Erkkilä Raahe CC
  15. Ville Hännikäinen Gruppo ciclistico da una stella
  16. Jari Saaranen PK Team
  17. Jukka Kareisto OTC
  18. Kok Keong Chan OTC/Malaysian Tigers
  19. Juho Kämäräinen
  20. Jari Pyykkö OTC
  21. Tuomas Rantaiso PK Team
  22. Pauli Tornberg
  23. Tommi Kumpulainen
  24. Marko Karjalainen
  25. Martti Kaijansaari OTC
  26. Tom Sirviö
  27. Juha-Matti Laakko
  28. Matti Koukkula PK Team
  29. Antti Kullas
  30. Henri Kiviniemi
  31. Johan Löfgren

Naiset (5 kierrosta); Lähtöaika 19.30

  1. Ammi Koskelo Krossikommuuni
  2. Henna-Mari Havana
  3. Jenni Lämsä Team Donna Agile

M16 (4 kierrosta); Lähtöaika 18.30

  1. Severi Savukoski
  2. Martti Ojala Raahe CC
  3. Jere Kaikkonen

M14 (3 kierrosta); Lähtöaika 18.30

  1. Joona Ollila PK Team
  2. Jeehu Kareisto OTC

M12 (2 kierrosta); Lähtöaika 18.30

  1. Onni Kauppinen Krossikommuuni
  2. Olli Koukkula PK Team

M10 (1 kierros); Lähtöaika 18.30

  1. Sampo Jäväjä

121. Veikka Niku OTC

  1. Pyry Posio OTC

M8 (1 kierros); Lähtöaika 18.30

  1. Eeli Vasankari Taikaloitsu, Kempele

131.Jerry Leskelä Jääli MTB Junior

  1. Jasper Leskelä Jääli MTB Junior
  2. Joonatan Tuomi
  3. Jaani Kareisto OTC
  4. Eemeli Rantaiso

136 Pauli Koukkula PK Team

  1. Tommi Koukkula PK Team

N8 (1 kierros); Lähtöaika 18.30 

  1. Lumi Pietilä
  2. Hilla Määttä Team Donna Agile
  3. Malla Määttä Team Donna Agile